شروع فعالیت

راه اندازی – سال 1395

گروه سرما گرما ایرانیان در سال 1395 تحت عنوان فروشگاه ( بانه کولر ) توسط جناب آقای مهدی احمدی و نژاد شمامی بنیان گذاری شد .

یکسال پس از تاسیس ( بانه کولر ) و فروش به صورت حضوری و پخش کولر گازی در سراسر ایران ، فروشگاه موفق به راه اندازی فروش آنلاین و اینترنتی شد . آن زمان مردم بیشتر در تلگرام و اینستاگرام فعالیت می کردند و به همین دلیل در آن شبکه ها شروع به فعالیت و تبلیغات گسترده نمودیم .

فروش اینترنتی و آنلاین

سال 1396

پرداخت درب منزل

سال 1396

با افزایش فروش اینترنتی به سراسر ایران ، سرما گرما برای اعتماد بیشتر میان مشتریان و ساده تر کردن سفارش موفق به تاسیس ( پرداخت درب منزل ) شد و با استخدام 30 تا 45 راننده در این فروشگاه روزانه سفارش های مردم را از طریق رانندگان به درب منزل مشتری می رساند و بعد از تحویل و نصب کالا ، مشتری وجه کالا را پرداخت می کند .

پس از گسترش و افزایش فعالیت ها در ضمینه کولر های گازی ، نام فروشگاه به ( سرما گرما ایرانیان ) تغییر یافت .

تغییر برند شرکت

سرما گرما ایرانیان

خدمات پس از فروش

گارانتی ایزی بان – سال 1397

از بدو تاسیس فروشگاه، پشتیبانی از مشتریان و خدمات پس از فروش همواره یکی از دغدغه های اساسی سرما گرما ایرانیان بوده است. در سال 1397 برای ارائه خدماتی بهتر و متمرکزتر، بخش خدمات مشتریان در قالب شرکتی مجزا و تحت عنوان ”ایزی بان“ به معنی پشتیبانی آسان به عنوان شعبه ای مستقل تشکیل شد . که با بیش از 260 سرویس کار فعال و ماهر در سراسر ایران فعالیت می کند .

پس از تاسیس خدمات پس از فروش ایزی بان ، سرما گرما ایرانیان یک وب سایت تخصصی با همکاری شرکت همیار وردپرس تاسیس کرد که مشتریان راحت تر و سریع تر به محصول خود دست یابند و راحت بتوانند آن را سفارش دهند .

راه اندازی وب سایت

سال 1398