امتیاز شما

شروع فعالیت

راه اندازی – سال ۱۳۹۵

گروه سرما گرما ایرانیان در سال ۱۳۹۵ تحت عنوان شرکت ( بانه کولر ) توسط جناب آقای مهدی احمدی و نژاد شمامی بنیان گذاری شد .

یکسال پس از تاسیس ( بانه کولر ) و فروش به صورت حضوری و پخش کولر گازی در سراسر ایران ، شرکت موفق به راه اندازی فروش آنلاین و اینترنتی شد . آن زمان مردم بیشتر در تلگرام و اینستاگرام فعالیت می کردند و به همین دلیل در آن شبکه ها شروع به فعالیت و تبلیغات گسترده نمودیم .

فروش اینترنتی و آنلاین

سال ۱۳۹۶

پرداخت درب منزل

سال ۱۳۹۶

با افزایش فروش اینترنتی به سراسر ایران ، شرکت برای اعتماد بیشتر میان مشتریان و ساده تر کردن سفارش موفق به تاسیس ( پرداخت درب منزل ) شد و با استخدام ۳۰ تا ۴۵ راننده در شرکت روزانه سفارش های مردم را از طریق رانندگان به درب منزل مشتری می رساند و بعد از تحویل و نصب کالا ، مشتری وجه کالا را پرداخت می کند .

پس از گسترش و افزایش فعالیت ها در ضمینه کولر های گازی ، نام شرکت به ( سرما گرما ایرانیان ) تغییر یافت .

تغییر برند شرکت

 

سرما گرما ایرانیان

خدمات پس از فروش

گارانتی ایزی بان – سال ۱۳۹۷

از بدو تاسیس شرکت، پشتیبانی از مشتریان و خدمات پس از فروش همواره یکی از دغدغه های اساسی سرما گرما ایرانیان بوده است. در سال ۱۳۹۷ برای ارائه خدماتی بهتر و متمرکزتر، بخش خدمات مشتریان در قالب شرکتی مجزا و تحت عنوان ”ایزی بان“ به معنی پشتیبانی آسان به عنوان شعبه ای مستقل تشکیل شد . که با بیش از ۲۶۰ سرویس کار فعال و ماهر در سراسر ایران فعالیت می کند .

پس از تاسیس خدمات پس از فروش ایزی بان ، شرکت یک وب سایت تخصصی با همکاری شرکت همیار وردپرس تاسیس کرد که مشتریان راحت تر و سریع تر به محصول خود دست یابند و راحت بتوانند آن را سفارش دهند .

راه اندازی وب سایت

سال ۱۳۹۸