در میان بیش از هزار کالا در بزرگ‌ترین مرجع فروشگاه اینترنتی کشور، جستجو کنید…

کولر گازی

یخچال فریزر

لباسشویی

ظرفشویی

(به زودی)

(به زودی)

 

داستان تولد

فروشگاه سرما گرما

لوگو سرما گرما ایرانیان - نژاد شمامی

داستان از همان جا شروع شد که هاشم دوست خیلی خوب من از رشت تماس گرفت. هاشم یک کولر گازی برای مغازه خود می خواست که سفارش کرد براش بهترین مدل را قیمت بگیرم. وارد بازار شدم و به چند فروشگاه که مراجعه کردم هر کدام یک مدل را پیشنهاد می دادند که واقعا نمیدونستم کدام یک از آنها بهترین مدل می باشد؟ آخرش یک کولر گازی ال جی خریدم و برای دوستم ارسال کردم.

بعد 3 روز که کولر گازی ال جی به دستش رسیده بود با من تماس گرفت و خیلی ناراحت گفت که چه بدی نسبت به شما داشتم؟ چرا این کار را با من کردی؟ گفتم چی شده هاشم؟ واقعا نمیدونم چکار کردم که شما الان ناراحت هستید؟ گفت که کولر گازی تقلبی برای من ارسال کرده اید.

کولر گازی که فروشگاه به من فروخته بود کولر گازی تقلبی بود که باعث شد دوست خیلی خوبم از من دلخور شود. پیش خودم خیلی ناراحت شدم و گفتم: خدایا چرا دوستم به شهر خودش اعتماد نکرد و نتوانست همون شهر خودش بخرد. منم که اینجا خرید کردم تقلبی از آب درآمد؟

همین سوال ها باعث شدند که جرقه ای به ذهن من برسد و بعد از 9 ماه تحقیق و بررسی محصولات اصلی و تقلبی، یک فروشگاه اینترنتی به نام (سرما گرما ایرانیان) ایجاد کردم که هم اکنون به صورت تیمی بر روی آن فعالیت می کنیم و 0 تا 100 محصولات را بررسی می کنیم که مشتریان با خیال راحت و به آسانی محصولات مورد نظر خود را بیابند. همچنین شرایط خرید آسانی قرار داده ایم که باعث شده است همه به ما اعتماد کنند.

خدمات سرما گرما ایرانیان

ارسال بدون بیعانه

ثبت سفارش

بدون پیش پرداخت

ارسال به سراسر ایران

ارسال

به تمام نقاط ایران

پرداخت درب منزل سرما گرما

پرداخت در منزل

در سراسر ایران

پیشنهاد فروشگاهمشاهده همه

پیشنهاد فروشگاهمشاهده همه

پیشنهاد فروشگاهمشاهده همه

پیشنهاد فروشگاهمشاهده همه

خرید از فروشگاه سرما گرما ایرانیان

فروشگاه اینترنتی سرما گرما ایرانیان، به عنوان بزرگترین پخش کننده و عمده فروش لوازم خانگی، کولر گازی و یخچال در ایران، فعالیت خود را از سال 1395 آغاز نمود. هدف از راه اندازی این سایت، ارائه انواع لوزام خانگی از یخچال، لباسشویی ظرفشویی، تلویزیون گرفته تا اسپلیت، کولر گازی و کولر آبی از برندهای معتبر ال جی ، بوش ، سامسونگ، گری و برندهای معتبر دیگر کولر گازی با پایین ترین قیمت به هموطنان عزیز در سراسر کشور است. از آنجا که سرما گرما ایرانیان وارد کننده لوزام خانگی و کولر گازی در ایران است، بهترین لوزام خانگی اعم از یخچال، لباسشویی، ظرفشویی، تلویزیون و کولر های گازی را با گارانتی 5 ساله همیار خانگی و قیمت بسیار مناسب در اختیار مشتریان قرار می دهد. نصب رایگان لوازم خانگی، کولر گازی و ارائه خدمات سرویس و تعمیر کولر گازی از دیگر خدمات این فروشگاه است که خرید را برای هموطنان محترم آسان می نماید.