0

کمپین ضد تقلب – سرما گرما ایرانیان

  • کمپین ضد تقلب به هدف حمایت از مردم در قبال جنس های تقلبی می باشد که با دیدن این صفحه کامل به آموزش چگونگی تشخیص کالا های تقلبی می پردازیم . 

 

اسپلیت و کولر گازی ها را اگر به صورت کلی نگاه کنیم مشاهده می کنیم که اکثر مارک ها شبیه هم هستند . 

 

اسپلیت و کولر گازی اوجنرال ، ال جی ، گری با گارانتی

حالا چگونه اسپلیت تقلبی را تشخیص بدهیم ؟

  • راه حل اول :

از هر فروشگاهی که می خواهید خرید کنید ، به مدل کالا نگاه کنید و به سایت شرکت تولید کننده مراجعه کنید و آن مدلی که خرید کرده اید را بیابید .

شرکت گری :

https://www.greeonline.com/products

شرکت ال جی :

https://www.lg.com/ae/split-air-conditioners

شرکت اجنرال :

https://www.ogeneralac.com/

  • راه حل دوم :

از هر فروشگاهی به صورت اینترنتی و تلفنی خرید کردید ، حتما به یک سرویس کار یا نصاب شهر خود مراجعه کنید و بخواهید که کالا را ببیند ، اگر اصالت آن را تایید کرد پرداخت کنید . ( به صورت پرداخت درب منزل بخرید )

راه حل سوم :

اگر اینترنتی یا تلفنی خرید کردید حتما قبل از سفارش از فروشنده درخواست کنید که عکس کنترل ، جعبه یا خود محصول را بفرستد . بعد آن را به یک سرویس کار یا نمایندگی بدهید اگر تایید اصالت کرد سفاش خود را قطعی کنید .

 

نمونه هایی از اسپلیت و کولر گازی های تقلبی و فیک :

تقلبی جنرال گلد و اوجنرال فیک کولر گازی
تقلبی و فیک جنرال مکس و ال جی سرمایش و گرمایش

تمام کارتن های این اسپلیت های تقلبی نو هستند و لوگو اینورتر ، گاز 410 ، T3 زده شده است . حتی روی پنل ها و کمپرسور ها برچسب انرژی A+++ ، اینورتر ، T3 ، زده شده است . لطفا خیلی خیلی خیلی مراقب افراد سودجو باشید . بابت این لوگو و برند ها که می زنند سود خیلی زیادی ما بین 400 هزار تومان تا 2 میلیون تومان می گیرند .